Start

Strony www Mikołów Katowice Tychy Orzesze Łaziska

Nasza domeną jest rozwój, wdrażanie nowe technologie, strony responsywne na smartfony. Od 21 lat pracujemy w tej branży w Mikołowie od czasu udostępnienia internetu w Polsce i projektujemy strony internetowe dla firm z Mikołowa. Zajmujemy się kompleksową obsługą poczty internetowej, utrzymaniem stron www i sklepów internetowych, obsługą domen. Tworzymy nowoczesne strony www, blogi, sklepy internetowe, oraz responsywne i mobilne strony www. Dzięki administracji i wsparciu powdrożeniowym zapewniay bezpośredni kontakt z Klientem, w razie potrzeby odwiedzimy Cię w Mikołowie lub przedstawimy Ci propozycję na Twoją stronę www.

Projektowanie stron internetowych Mikołów – Tworzenie sklepów w internecie Mikołów Łaziska Wyry Tychy Orzesze Łaziska Katowice

 

Jak działamy, Kim Jesteśmy, jak piszemy strony www?

Doświadczenie i profesjonalizm. Tworzymy strony na urządzenia mobilne w Mikołowie.

Blogging-Ideas-fromSocial-Media-S
Grupą osób od prawie 20 lat działających w branży IT w Mikołowie i od samego początku działania internetu w Polsce. Nasze doświadczenie to nie tylko programy i internet ale także sprzęt komputerowy i serwis bez którego niemożliwy byłby rozwój technologii. Dzięki takiemu doświadczeniu może profesjonalnie wykonać każdy projekt i mieć pewność, że spodoba się najbardziej wymagającym klientom.

Wzrastaj z nami

Dzięki obopólnej współpracy nasi klienci zarabiają pieniądze lub w niedługim czasie będą zarabiać. Oczywiście można zaistnieć na rynku bez internetu ale czy Ty należysz do tego grona?

Czy Twoja firma nie ma jeszcze strony internetowej ?

tworzenie-stron
Tania Strona internetowa dla Twojej firmy lub profesjonalna strona www w systemie CMS.

Co możesz zyskać mając własną stronę internetową?

Tworzymy strony www mobilne dla klientów z miast z Mikołowa, Tychy, Wyr, Łazisk, Orzesza, Gostyni, Ornontowice.

Postaw-Na-Wsparcie-Techniczne-Hostingu-Istotna-Kwestia-Warta-Przemyślenia

Nasza firma Projektowanie Stron Internetowychy Mikołów, Wyry, Łaziska, Orzesze, Tychy, Gostyń zapewnia wykonanie oraz wsparcie przez cały okres trwania umowy administracyjno-hostingowej.

Nowość z Google o Projektowaniu strona www.

21 kwietnia – Masz firmę chcesz być widoczny nie przegap tej daty.

Od 21 kwietnia firmy, które nie mają stron internetowych w wersji na urządzenia mobilne, czyli przystosowanych do wyświetlania na ekranach smartfonów i tabletów, znajdą się niżej w wynikach wyszukiwania.

Tworzenie responsywnych stron internetowych Mikołów
Tworzenie responsywnych stron internetowych Mikołów

Strony internetowe responsywne to właśnie takiej strony możesz potrzebować. Strona responywna automatycznie dobiera rozdzielczość do rodzaju ekranu wyświetlania. Prawidłowo sie wyświetla na ekranach komputerów tabletów i smartfonów. Już nie musisz przewijać jej w prawo i w lewo palcem aby przeczytać tekst a później w dół w górę stale powiększając i pomniejszając – znasz to? Nowy standard stron to taki który na urządzeniach mobilnych przewija sie tylko w górę i w dół jednym palcem ułatwiając nawigację. Polecamy strony www na smartfona i urządzenia mobilne.